الکتروموتور دست دوم

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور

الکتروموتور دست دوم فردوس صنعت

فروشنده الکتروموتور دست دوم و آک و الکتروموتور استوک، تامین کننده قطعات انواع الکتروموتور

فردوس صنعت با واردات و تامین قطعات انواع الکتروموتور دست دوم ، ماشین آلات ساختمانی، کمپرسور، موتور برق، پمپ، شناور، کفکش و غیره از شرکت های معتبر دنیا همواره کوشیده است از واردات محصولات بی کیفیت و ناکارآمد جلوگیری نماید.

هدف

این مجموعه همواره تهیه ی محصولات مرغوب، با کیفیت عالی، بازدهی زیاد، راندمان بالا، مصرف بهینه و نازلترین قیمت الکتروموتور دست دوم برای مصرف کننده ی ایرانی در بازارهای عمده و جزئی بوده است، در این راستا با توجه به بقیمت متزلزل دلار و سایر ارض های بین المللی کوشیده ایم قیمت ها را از این تب و تاب به دور نگه داریم.

فردوس صنعت

فردوس صنعت

همواره تلاش نموده برای کسب رضایت مشتری و مترادف ساختن نام خود با کیفیت و صداقت با شرکت های بزرگ و برندهای مشهور جهانی قرارداد ببندد.

دغدغه ی این مرکز همواره جلوگیری از خروج بیرویه ارض و تهیه ی محصولات با عالی ترین رتبه ی برتر و حائز استاندارد های جهانی، بازده بالا و کیفیت برتر، طول عمر بالا و تامین قطعات اصلی به سرعت و با کیفیت مطلوب می باشد تا بودجه ی مصرف کننده صرف خرید بهترین ها شود و تا مدتها بتواند از امکانات به روز بهره مند شود و کمترین هزینه را بابت تعمیر و نگهداری آن بپردازد.

الکتروموتور چیست

اصول کارکرد

الکتروموتور یا موتور الکتریکی (Electric Motor) نوعی ماشین است که انرژی الکتریکی را به حرکت مکانیکی تبدیل می‌کند.

توسط اثر الکترومغناطیس کار می‌کنند. ایده کلی بر این اساس است که وقتی که یک هادی حامل جریان الکتریسیته تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می‌گیرد، نیرویی بر روی آن هادی حامل جریان از سوی میدان مغناطیسی اعمال می‌شود.

اغلب موتورهای الکتریکی دوار هستنند، اما موتور خطی هم وجود دارند. در یک موتور دوار بخش متحرک چرخانه یا روتور و بخش ثابت (که معمولاً درون موتور است) ایستانه یا استاتور خوانده می‌شود.

روتور به علت

گشتاوری که ناشی از نیرویی است که توسط میدان مغناطیسی ایجاد شده در استاتور است به حول محور خود میچرخد. هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم D و یا برق جریان متناوب AC تغذیه میگردد.

الکتروموتور  دست دوم جریان مستقیم یا DC

کلاسیک جریان مستقیم DC دارای آرميچری از آهنربای الکتریکی است. یک سوییچ گردشی بنام کموتاتور جهت جریان الکتریکی را در هر سیکل دو بار برعکس می‌کند تا آهنرباهای الکتریکی بوجود آمده در آرمیچر، آهنربای دائمی را در بیرون آرمیچر جذب و دفع کنند. سرعت دوران DC به مجموعه‌ای از ولتاژ و جریان عبوری از سیم پیچ‌های الکتروموتور و بار قرار گرفته بر روی الکتروموتور یا همان گشتاور ترمزی بستگی دارد.

برچسب‌ها